a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ.


2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında Kasım Ayında yapılan 8.Sınıflar Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı´nda (TEOG)’da dereceye giren ve  “15 Temmuz” konulu kompozisyon yarışmasında Tunceli İl birincisi olan öğrenciler Vali/Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK tarafından ödüllendirildi.

 

2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında Kasım Ayında yapılan 8.Sınıflar Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı´nda (TEOG)’da 120 sorundan 118’ ni doğru cevaplayarak İlimizde birinci olan aynı zamanda Türkiye genelinde üçüncü olan Pülümür Ortaokulu Öğrencisi Sıla SEYHAN, Pertek Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencisi Dilem ARGUÇ, Çemişgezek YİBO Öğrencisi Ayşenur YILDIRIM,  Munzur Ortaokulu Öğrencisi Ayberk YÜRÜR, Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencileri Robin AY, Rojda SÖNMEZ, Elif ARİN POLAT, Ali Cemal GÜLMEZ, Seher Nur İLBEY,  Şehit Nedip Cengiz EKER Ortaokulu Öğrencileri Deniz Ulaş POYRAZ, Özgün Can ORHAN, Beytullah GÜNEŞ  ile “15 Temmuz”  konulu kompozisyon yarışmasında liseler arasında Tunceli İl birincisi olan Tunceli Fen Lisesi Öğrencisi Özlem CİHAN,  Tunceli Vali Yardımcısı Selami KAYA, Tunceli İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa ASLANOĞLU, Okul Müdürleri  ve Öğretmenler ile Birlikte Vali/Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Osman KAYMAK’ ı  Makamında ziyaret ettiler.

 

Başarılarından dolayı öğrencileri kutlayan  ve bir süre sohbet eden  Vali/Belediye Başkan V. Osman KAYMAK, dereceye giren öğrencilere başarılarından dolayı Cumhuriyet altını  ve kitap hediye etti ve başarılarının devamını diledi.  Vali/Belediye Başkan V. Osman KAYMAK Okul Müdürleri ve Öğretmenlerede göstermiş oldukları gayret ve çabadan dolayı teşekkür etti.