a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
İNCELEME VE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Vali/Belediye Başkan V. Sayın Osman KAYMAK çeşitli incelemeler ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.


Tunceli Belediyesi Otogarında ziyaret ve incelemelerine devam eden Vali/Belediye Başkan V. Sayın Osman KAYMAK’ a Vali Yardımcısı ve  Belediye Başkan Yardımcısı V. Hasan ÇİÇEK,  Belediye Başkan Yardımcısı V. Muzaffer ARSLAN  ve Birim amirleri de eşlik etti.


Belediye çalışmalarını anlatarak vatandaşın sorunlarını  dinleyen Vali/Belediye Başkan V. Sayın Osman KAYMAK otogar esnafını ziyareti esnasında vatandaşlarla da sohbet etti. Ayrıca  kent merkezinde artan trafik yoğunluğu ile şehir merkezinde dağınık bir şekilde farklı alanlarda bulunan dolmuş ve minibüs duraklarının tek çatı altında toplanması için  yer  incelemelerinde bulundu.


“İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Vali/Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Tuncelimizi en iyi hizmetlere kavuşturmak istiyoruz. Tuncelili Vatandaşlarımızın günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Tunceli'yi daha güzel bir şehir haline getirmeyi hedefliyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor" dedi.