a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. İlimizin çarşı merkezindeki esnafları ziyaret eden Vali /Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK ve eşi Emine KAYMAK hanımefendi esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledi.


Esnaflarımızın ve Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini tek tek dinleyen Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK halkın sorunlarını kendi sorunları gibi gördüklerini belirterek talep ve sorunların takipçisi olacaklarını söyledi.


Vali /Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK  “ Halkımızla iç içe olmanın onların sorunlarını çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımcı ve sosyal belediyeciliğin adresi olmaya devam ediyoruz,  elimizde gelen imkanlar dahilinde tüm vatandaşların sorunlarına yardımcı olmaya gayret gösteriyor, halkımızla kucaklaşıp dertleşiyoruz, onların sorunlarını  istek ve taleplerini dikkate alarak çözüm arıyoruz, vatandaşlarımızın sorunlarını  kendi sorunumuz gibi algılıyor, elimizden gelen yardımı vermeye çalışıyoruz”. Dedi.