a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
YENİ DOĞAN BEBEKLERE HOŞ GELDİN HEDİYESİ

İnsan odaklı projeleriyle fark yaratan, yeni ve nitelikli hizmetleriyle göz dolduran Belediyemiz yine İlimizde ilk ve yeni bir çalışmaya imza attı. Bu sefer ki; hepimiz için çok sevimli ve hepinize maşallah dedirtecek bir proje: Hoş Geldin Bebek, Yeni Doğan Bebek Paketi.


Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK,  her yaş grubundan insana hizmet etmek, hayatını kolaylaştırmak, acı ve tatlı anında yanında yer almak için gayret ettiklerini söyledi. Yeni doğan bebeklere ’Hoş Geldin Bebek’ paketi hediye etmeye başladıklarına dikkat çeken Vali/Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK ," Yeni bir uygulamaya başladık. İlimizde yeni doğan bebeklere gözaydın paketi hazırladık. Belediye olarak hizmet eden bir kurum olarak her yaş gurubundan insana hizmet veriyoruz. Doğumundan Allah gecinden versin, Allah hayırlı uzun ömürler versin, ölümüne kadar her insan belediyenin bir hizmetiyle karşı karşıyadır. Doğum anında da ilk karşılayan biz olalım, ilk hediye verenlerden biri biz olalım dedik. Tunceli Belediyesi olarak il Merkezinde ikamet eden ve yeni çocuk sahibi olan ailelere Hoş Geldin Bebek Yeni Doğan Paketi Projesi kapsamında ziyaretler başlattık.  Ziyaretlerde, Tunceli Belediyesi tarafından anne ve bebekleri için hazırlanan özel bakım setlerini aileye hediye ediyoruz" diye konuştu.


Proje Kapsamında yeni doğum yapan anneleri ziyaret eden  Vali /Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK ‘ ın eşi Emine KAYMAK Hanımefendi  yeni doğan bir bebeği kucağına alarak bir süre sevdikten sonra," Allah bahtını açık etsin, uzun ömürler versin” dileklerinde bulunarak bebek paketi verdi.