a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
BELEDİYEMİZ ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİMİZİ UNUTMADI

Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Gününde Belediyemiz annelere unutulmaz bir anneler günü yaşatmak amacıyla öncelikli engelli yakını 40 anneye Karadeniz gezisi düzenledi.  Belediyemiz organizesinde yapılan anneler günü etkinliği kapsamında düzenlenen Karadeniz gezisinde anneler öncelikle Sabah kahvaltısının ikramı yapıldı. Ardından Karadeniz’in eşsiz doğasıyla  buluşturmak amacıyla annelerimiz Karadeniz’e uğurlandı. 

 

Hafta sonunu Karadeniz bölgesinin eşsiz coğrafyasında çeşitli etkinliklerle stres atmaları amacıyla düzenlenen gezide, Annelerimiz Tunceli Belediyesin organizasyonu ile   Trabzon Uzun Göl, Atatürk Köşkü  ile   Rize Ayder Yaylası ve Ardeşen’ni çeşitli ikramlar ve sürprizler eşliğinde  gezme  fırsatı yakalayacaklar. 

 

Vali ve Belediye Başkan Vekili Sayın Osman KAYMAK ; “Dünyada en değerli varlığımız, bizi doğurup büyüten ve bu günlere getiren annelerimizdir. Annelerimizin değerini sağlığında bilmeliyiz. Aslında annelerimizin günü bir gün değil, her gün anneler günüdür. Bu dünyada çileyi, sevgiyi en çok paylaşan annelerdir. İnşallah bundan sonraki organizasyonlarımızı daha geniş kapsamlı yapmaya devam edeceğiz. Bu organizasyon vesilesiyle tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor sağlıklı mutlu günler diliyorum” dedi