a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel İncelemelerde Bulundu...

 

                Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel Yeni Mahalle’de belediyemizce hayata geçirilecek olan projeleri yerinde inceledi. Aynı zamanda yapımına başlanan ve kısa bir sürede bitirilecek olan asfaltlama çalışmalarını da inceleyerek işçilerimize karpuz ikramında bulundu. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel vatandaşların sorunlarını dinledi. Yeni Mahalle programından sonra bir ailemize taziye ziyaretinde bulunarak ailemizin acısına ortak oldu. Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’e bu programda Belediye Başkan Yardımcımız Sami Doğan, Belediye Birim Müdürlerimiz ve Yeni Mahalle Muhtarımız Mustafa Moroğlu eşlik etti.

                Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel hayırsever bir işadamımız tarafından üstlenilen yeni okul inşatının yıkım çalışmasına katıldı. Yine işçilerimiz ile biraraya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel işçilere karpuz ikram etti. Atatürk İlköğretim Okulunda sınıfları ziyaret ederek öğretmenler ile sohbet eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel  ‘Yeni okulumuz çok iyi olacak Yöre insanımızn bizden istediği en büyük hizmet eğitime destektir. Bizlerde geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlere hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz' dedi.

 

                Programlardan sonra Belediyemiz araç terminalini ziyaret eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel Belediyemiz imkânları ile satın alınan daha düzenli ve güzel bir şekilde asfalt çalışması için araç filomuzu güçlendiren Finisher’ ı kullanarak ilk incelemelerini yaptı. Ayrıca Devlet Hastanemizde vatandaşlarımıza ulaşım hizmetleri sağlayan ve büyük bir memnuniyet sağlayan servis aracımızda da incelemelerde bulunarak bu hizmeti güçlendireceklerini belirtti.