a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali/Belediye Başkan V. Sonel, Yapımı Hızla Devam Eden Projeleri Yerinde İnceledi
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Doğan, Çevre ve Şehircilik Müdürü Önder Yurdakul ile birlikte tarihi Dar Sokak’taki esnaflarımızı ziyaret ederek onlara hayırlı işler temennisinde bulundular.
 
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel ve beraberindekiler esnaf ziyaretlerinin ardından, restorasyonu devam eden Kent Müzesindeki çalışmaları incelediler.
 
Vali/Belediye Başkan V. Sonel’in talimatlarıyla tahsis edilen alanda  "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı’nda gerçekleştirilen düzenlemeleri yerinde incelediler.
Vali Sonel ayrıca yapımları hızla devam eden projeleri yerinde inceledi.
 
Sokak hayvanlarımız için 16 dönüm üzerine yapımı hızla devam eden yaklaşık bir hafta sonra tamamen tamamlanmış olacak, modern, işlevsel, doğal yaşam alanına sahip Hayvan Barınağı inşaatını da ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.
 
Vali/Belediye Başkan V. Sonel ve beraberindekiler, Temmuz 2018 de tamamlanması planlanan 112 Acil Çağrı Merkezi ve Ağız-Diş Sağlığı Hastanesi inşaatını, Mameki Köprüsü ile Mavi Köprü arasında yapımı hızla devam eden (80 bin metrekare peyzaj) kıyı düzenleme çalışmalarını, 10 km'lik yeni imar ve bulvar yollarını yerinde incelediler. Vali Sonel ardından, Atatürk Mahallemizde 5.700 metre uzunluğundaki kıyı düzenleme çalışmalarını ve Sanat Sokağı düzenleme çalışmalarını yerinde incelerken Sanat Sokağiında bulunan esnaflara da hal hatır sordular.
 
Vali Sonel ve beraberindekiler Cumhuriyet Mahallesi ile Devlet Hastanesi arasını 8 km kısaltacak olan 2 km uzunluğundaki yeni açılan yolda da incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
 
Vali Sonel, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri nedeniyle Cuma Namazı öncesi şehitlerimiz için okutulan Mevlid sonrasında Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için verilen hayır yemeğine katılarak vatandaşlarımızla bir araya geldi.
 
Vali/Belediye Başkan V. Sonel ve beraberindekiler, yapılan çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulunduktan sonra ziyaretlerine son verdiler.