a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Tunceli’de Uyuşturucu İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Tunceli’de Uyuşturucu İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlendi.
Toplantı, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile alanında uzman kişilerin katıldığı toplantıda, uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler aktarıldı.
Toplantıda konuşan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, çocuklarımızın, gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için uyuşturucuyla mücadelenin önemli olduğunu ifade etti. Sonel, şu ifadeleri kaydetti:
“Bu konuda başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın İçişleri Bakanımızın, Sayın Sağlık Bakanımızın ve ilgili Bakanlıklarımızın tam bir kararlılığı var. Türkiye genelinde olduğu gibi Tunceli’de de zararlı alışkanlıklarla hassasiyetimiz devam edecek. Tunceli ailesi olarak çocuklarımızı, gençlerimizi madde bağımlığı ve uyuşturucudan korumak için tüm kurum ve kuruluşlarımızla koordineli olarak ve büyük bir hassasiyetle çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda Tunceli olarak başarılıyız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bu yüzden dikkatli olacağız ve en ufak bir olumsuzluk yaşanmaması için her türlü önlemi alacağız.”
Toplantı, katılımcıların uyuşturucuyla mücadele konusunda yaptıkları sunumlar ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.