a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali Sonel’den Kadın Koruculara Mardin Gezisi

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, zor şartlarda terörle mücadelede yoğun çaba gösteren kadın korucularımızı moral amaçlı Mardin gezisine gönderdi.
Kadın korucular ve çocukları, üç günlük gezi programında Mardin’de bulunan tarihi ve turistik yerler ile inanç merkezlerini ziyaret etti.
Zorlu bir görev yüklenen kadın korucuların çocuklarıyla birlikte moral depolaması için Mardin gezisi düzenlediklerini belirten Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, “Kadın korucularımız Jandarmamız ve polisimizle omuz omuza çok zor şartlarda terörle mücadele ediyorlar. Onlara bu süreçte moral vermek amacıyla bu geziyi organize ettik. Kadın korucularımıza düşen görevler çok daha fazla. Çünkü koruculuk görevlerinin yanında annelik görevleri de var. Düzenlediğimiz bu geziyle çocuklarıyla birlikte hem ülkemizin en güzel illerinden Mardin’i gezdiler hem de moral depoladılar.” diye konuştu.
Kadın korucularımız ve çocukları, geziden duydukları memnuniyeti dile getirerek Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.