a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali Sonel İncelemelerde Bulundu

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, hem vatandaşlarımızla bir araya geldi hem de çeşitli incelemelerde bulundu.
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, beraberinde Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Akın Zor, Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Elaldı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Önder Yurdakul, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Özdemir Aktaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şefik Kara, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Özgür Demirezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz ile birlikte çeşitli incelemelerde bulundu.
Vali Sonel ilk olarak çarşıda esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. Vatandaşlarımızla sohbet eden Sonel, talep ve sıkıntılarını da dinledi.
Vali Sonel ve beraberindekiler daha sonra yapımı tamamlanan ve Babaocağı Köyü’ne 35 kilometrelik mesafeyi 3 kilometreye düşüren köprüde incelemelerde bulundu.
Sonel, daha sonra Doğa Sporları Merkezimizi ziyaret ederek burada da incelemelerde bulundu. Vali Tuncay Sonel, burada "zipline" da yaparak tüm adrenalin tutkunlarını ilimize davet etti.
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, daha sonra Hayırsever İşadamımız Ali Büyükdağ tarafından yaptırılan ilkokulun inşaatında da incelemelerde bulundu.
Sonel, son olarak 8-13 Haziran tarihleri arasında Tunceli'de ilk kez yapılacak olan Dünya Rafting Şampiyonası için hazırlıkların devam ettiği parkur alanına gitti.
Munzur Nehri’nde devam eden çalışmaları inceleyen Sonel, çalışanlarımıza kolaylıklar diledi.