a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
FKA Yönetim Kurulu Toplantısı Tunceli’de Yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) 2019 yılı Mart ayı yönetim kurulu toplantısı, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel başkanlığında Tunceli’de yapıldı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Tuncay Sonel’in yanı sıra Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Malatya Valisi Aydın Baruş, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile Tunceli, Malatya, Elazığ ve Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ve İl Genel Meclisi Başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, “Fırat Kalkınma Ajansımızın Mart ayı toplantısı için bir aradayız. Tunceli’mize hoş geldiniz. Toplantımızın dört ilimize, bölgemize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bugünkü toplantı sonrasında aramızda olmayacak arkadaşlarımız var. Arkadaşlarımıza hem Fırat Kalkınma Ajansımıza hem de memleketlerine sunmuş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
Ajansın devam eden faaliyetleri ile bazı gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, bazı idari konularda kararlar alınmasının ardından sona erdi.