a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Başkan Maçoğlu’dan Elazığ’da Kurum Ziyaretleri

Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu Elazığ’da kurum ziyaretlerinde bulunarak yapılacak hizmetler için görüşmelerde bulundu. Ardından Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan’ı da ziyaret ederek tebrik mesajı verdi.


Maçoğlu, Elazığ’da İller Bankası Bölge Müdürü Celal Kaştı, Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü İlker Arslan’nın ardından Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan’ı ziyaret etti.

İller Bankası Bölge Müdürü Celal Kaştı ile yapılan görüşmede belediye borçlarının yapılandırılmasına ilişkin aktarımlarda bulunuldu. Daha sonra Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin ile görüşüldü. Keskin ile yapılan görüşmede Demir Oluk Deresi Yolu’nun asfalt yapılması için gerekli yol yapım malzemesi istendi. Ayrıca Tunceli-Ovacık karayolu’nun Miskisağ’a kadar uzanan bölümünde, yolun alt kısmına yaya yolu için kaldırım yapılması talep edildi.

DSİ ile yapılan görüşmede ise; kentin muhtelif yerlerinden geçen Milli Eğitim Binası yanında yer alan derenin ıslah edilmesinin yanı sıra Yurt-kur/Telekom deresi olarak bilinen dere ve Cumhuriyet Mahallesi Kayabaşı Diyapağa İlkokulu yakınındaki derenin de ıslah edilmesine ilişkin görüşmelerde bulunuldu.