a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Ordu’dan Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu’na Ziyaret

Belediye başkanımızı ziyaret etmek için Ordu’dan belediyemize ziyaret gerçekleştirildi. Halkların beraber üretip beraber yönetmesi gerektiğini savunan Başkan Maçoğlu, “Bu ülke halklarının kurtuluşu dağlarının, ormanlarının, derelerinin kurtuluşu; hep birlikte, üretimle var olabilir. Ancak bu şekilde; birlikte üretip birlikte yönetip,  bağımsız yönetilen bir ülke olabiliriz’ dedi.

Ordu Fatsa’dan Alevi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Birol Tutkan, Ordu Olay Gazetesi muhabiri Yasin Çanakçı, TKP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Volkan Atılgan, Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Yardımcısı Ali Tatlıelma’nın da aralarında bulunduğu grup belediyemizi ziyaret ederek tebrik mesajlarında bulundu.

Ardından ziyaretçilerle sohbet gerçekleştiren Başkan Maçoğlu, “Vicdanları doğrultusunda hiç ayrım yapmadan Alevi, Sünni, Türk, Kürt; bu coğrafya ve topraklar üzerinde yaşayan insanlar olarak bütün canlıların yaşam hakkı üzerine söz söylememiz lazım. Bu ülke halklarının kurtuluşu; dağlarının, ormanlarının, derelerinin kurtuluşu hep birlikte bu şekilde bir yaklaşımla var olabilir. Üretimle var olabilir. Ancak bu şekilde; birlikte üretip birlikte yönetip bağımsız yönetilen bir ülke haline gelebiliriz’ ifadelerini kullandı.