a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Başkan Maçoğlu Perpa Kooperatif Açılışını Gerçekleşti

Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu’nun katılımıyla İstanbul Perpa’da Ovacık Doğal satış ofisi açılışı gerçekleştirildi.
Açılışa Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu’nun yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Perpa Blok Başkanı Hasan Sezgin, gazeteci İsmail Küçükkaya katılım gösterdi.
Bu süreçte destek veren herkese teşekkürlerini sunan başkan Maçoğlu şunları dile getirdi: “Köylünün yanında olduğunuz için ve ülkedeki sağlıklı gıda üretimine dair söz söyleyen sosyalist belediyeler sahip çıktığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Amacımız bu zaten. Amacımız devrimci hakçı yerel yönetimleri yaygınlaştırmak."

Açılışta söz alan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Türkiye’de bir farkındalık yarattılar. Bizim görevimiz de büyük şehirlerde, Anadolu’nun herhangi bir toprağında yetişmiş coğrafi ürünlerin sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaşması için biz de önümüze kooperatifleşmeyi koyduk. Yakın bir tarihte de hem başkanımızın deneyimlerinden hem de bu ülkenin topraklarında gerçekten çiftçinin emeğini, üreticinin emeğini direk tüketiciye ulaştırmak için bu tür organizasyonlar çok önemli olduğuna inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Maçoğlu, Ovacık Doğal Kooperatifi'nin satış ofisinin açılışının ardından bugün ise İsmail Küçükkaya ile Çalar saat programına konuk oldu.