a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Biz Anadoluyuz Aydın

 

        İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun himayelerinde 'Biz Anadolu’yuz' Projesi kapsamında Merkez  ve  7 İlçemizde öğrenim gören 194 kişilik kafilemiz Elazığ Havalimanı'nda özel bir uçak ile Aydın’a uğurlandı. Biz  Anadolu’yuz Projesi'nin  üçüncü adımı da böylelikle atılmış  oldu.

 

        Ayrıca 1 Kadın Doktorumuz,1 Kadın ile  1 Erkek Polis Memurumuz ve 11 Öğretmenimiz öğrencilere eşlik ettiler. Biz Anadolu’yuz Projesinde öğrencilerimizi Aydın’a uğurlamaya Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Vali Yardımcımız Selçuk Yosunkaya, İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Aslanoğlu ve Velilerimiz katıldılar. 

 

        Uğurlama töreninde konuşma yapan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel; Aydın, Ege’nin ve Ülkemizin en güzel illerinden bir tanesi. Güzel şehrimizde gezeceksiniz. Kuşadası’na gideceksiniz. Oraların yöresel ürünlerin tadına bakacaksınız, tarihi ve turistik yerlerini gezeceksiniz. Keyfini çıkarın çocuklar, hoş bir anı kalsın hayatınızda. Gittiğiniz yerlere selamlarımızı söyleyin. Velilerimiz de merak etmesin. Çocuklarımız önce Allah’a sonra da devletimize emanettir. Yolları açık olsun, hepiniz Allah’a emanet olun.

       Hatıra fotoğrafları çekildikten sonra öğrenciler Elazığ Hava Limanına uğurlandı.