a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Cemevi ve Mameki Köprüsü Aydınlatma Projesi…
Tanımakla Başlar Her Şey.
 
Cemevi ve Mameki Köprüsü Aydınlatma Projesi Tunceli’mize hayırlı olsun...
 
Tunceli için her geçen gün hayata geçirilen yeni projelerle gündeme gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in girişimleriyle Tunceli'miz farklı soluklar kazanıyor…
 
Bir biri ardına yapılan projeler ve yatırımlar adeta şehrin çehresini değiştiriyor. Devasa projelerimiz arasında yer alan “Cemevi ve Mameki Köprüsü Aydınlatma Projesi” çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 
İnançlara saygıyı, imkânların büyümesini ve paylaşımın artmasını doğurur…
 
Tanımakla başlayan her şey.
 
O Zaman Merhaba Tunceli, Merhaba Cemevi ve Mameki Köprüsü Aydınlatma Projesi…
 
Proje hakkında bilgi veren, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel; “İnanışın ve İbadetin kalbidir Halkımız için Cemevi... Huzurun, ibadetin ve kulluğun gönüllerde Toplandığı, kalplerde biriktiği, oradan da Arşa yükselerek yaradanla bütünleştiği yerdir Halkımız için Cemevi… Cemevi ve Mameki köprüsü aydınlatılarak ibadet ile ihtişam birleştirilmiş, halkımızın hizmetine ve beğenisine sunulmuştur. Bu proje ile Munzur’u Gelin gibi süsleme çalışmaları ve hedefi, desteklenmiş, güçlendirilmiştir. Bu güzel şehrimiz için, bir hayal daha gerçek oluyor. Tunceli’mize hayırlı olsun” dedi.
 
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Tunceli Halkımız adına şükranlarımızı sunarız.” dedi.