a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı Yenilendi

Aylar önce virane bir durumdayken Belediyemiz ekiplerince kısa sürede çevre düzenlemeleri yapılan “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı” tamamlanarak hizmete girdi.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adına oluşturulan 15bin m2’lik Hatıra Ormanı, yürüyüş yolu, aydınlatma, giriş takları, dekoratif çit ve oturma alanları ile vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.
Park alanına yerleştirilen dekoratif barbeküler ve piknik masalarıyla halkımız piknik yapıp keyifli vakit geçirebileceği bir alana sahip oldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı ile vatandaşlarımızın keyifli vakit geçireceği bir alan kazandığına dikkat çeken Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, “Sayın Cumhurbaşkanımızın adının olduğu ve bir kaç ay öncesine kadar virane haldeki Hatıra Ormanı, yaptığımız çalışmalar sonucunda daha güzel hale getirildi. Hatıra Ormanımız ile hem ilimizdeki yeşil alan arttırıldı hem de vatandaşlarımız huzurla vakit geçirebileceği bir alana sahip oldu. Tunceli’mize Hayırlı olsun” dedi.